Іванофранківець працює в групі реформування системи охорони здоров’я України

Автор: Турій Роман

15 Жов, 2014 21:41

Іванофранківець працює в групі реформування системи охорони здоров’я України

В Києві відбулося друге засідання стратегічної дорадчої групи (СДГ) з питань реформування системи охорони здоров’я України.

Читайте також: У Івано-Франківську відкрили Центр Слуху

Завданням СДГ є розробити стратегію розвитку галузі на період 2015-2025 років. До складу СДГ входять як міжнародні, так і українські фахівці, які працюють в галузях реформування національної медицини в питаннях фінансування охорони здоров’я, організаційної структури, надання послуг, використання нових інформаційних технологій в охороні здоров’я, надання фармацевтичних послуг, людські ресурси та громадське здоров’я.

 Під час першого засідання, яке відбулось 13-14 вересня, експерти доповідали про стан галузі, які проблеми існують в кожному з зазначених напрямів та можливі шляхи вирішення цих проблем. В період між засіданнями учасники групи розробили власні пропозиції, що ляжуть в основу стратегії. Власне, їх вони представили на другому засіданні СДГ, що відбувалося 13-14 жовтня у Києві.

 «Кожен з напрямів, в яких працює дорадча група, має велику кількість проблем, які вимагають нагального вирішення вже сьогодні. Наші обговорення доволі часто бувають емоційними, що однак не позбавляє їх конструктивної складової», – говорить експерт стратегічної дорадчої групи (Людські ресурси) з Прикарпаття Роман Фіщук.

Протягом наступних трьох тижнів всі матеріали будуть зведені в один документ “Стратегія 1.0”, який буде представлено для громадського обговорення вже цього року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!