Іванофранківці продавали полякам пряники – виручку спрямували на АТО (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Вер, 2014 19:40

Іванофранківці продавали полякам пряники – виручку спрямували на АТО (ФОТО)

За 1000 кілометрів від Івано-Франківська, в Польщі, на берегах Одеру знаходиться Новосольський Повіт, з яким у 2009 році було підписано Угоду про співпрацю. Новосоляни співпрацюють зІвано-Франкіівськом в сфері освіти, культури, медицини, спорту, туризму та підприємництва.

Читайте також: Франківські студенти-медики запрошують на виставу «Метелики на шпильках»

Щороку дитячі і молодіжні мистецькі колективи закладів освіти Івано-Франківська беруть участь у величному Повітовому святі Врожаю. Не став виключенням і рік 2014.

29-31 серпня цього року мистецтво нашого краю на Любуському Воєводському святі Дожинок представляли зразковий танцювальний колектив «Радість» міського Центру дитячої та юнацької творчості, солістки вокальної школи Ірини Батюк, вокальний ансамбль «Гуцулочки» Прикарпатського національного університету ім.. В. Стефаника та студентка Івано-Франківського юридичного коледжу філії Одеської юридичної академії Соломія Плетеницька.

Цьогорічний візит до наших партнерів став особливим. Важливу місію виконала  керівник Івано-Франківського міського Європейського клубу Тетяна Уварова. Так, 31 серпня 2014 року в рамках свята Дожинок в м. Кожухові (Новосольський Повіт Любуського Воєводства) відбулась акція “Купи пряник – підтримай українське військо”. Незважаючи на несприятливі погодні умови, за дві години було куплено пряників на суму 250 злотих. А  1 вересня акцію підтримали педагоги та учні наших партнерських шкіл в  Новій Солі та Любенчині, купивши  300 пряників. На виручені від продажу пряників кошти Староство Новосольського Повіту придбає  для бійців АТО термобілизну і передасть до нашого міста. Акція відбулась за безпосередньої підтримки волонтерів з Церкви Царя Христа на Майзлях – саме вони спекли пряники і передали представникам міського Європейського клубу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!