Кандидатам в депутати та всім охочим пропонують підписати декларацію, що вони не братимуть хабарів

Автор: Людмила Баран

01 Жов, 2014 15:56

Кандидатам в депутати та всім охочим пропонують підписати декларацію, що вони не братимуть хабарів

Громадська ініціатива “Ні хабарництву!” радить починати боротьбу з корупцією з себе, як пересічним громадянам, так і політикам. Організація публікуватиме відомості про тих депутатів та партії, які відмовилися підписати антикорупційну декларацію.

Про це на прес-конференції 1 жовтня в Івано-Франківську розповів Сергій Гула, аналітик “Transparency International”, голова ГО “Ні хабарництву”.

“Наша організація розробила декларацію доброчесності та розпочала проект “Безхабарний депутат”. Якщо людина йде в Парламент, то повинна бути доброчесною”, – зауважив Гула.

“Ми пропонуємо політикам підписати декларацію. Ми оголосимо, які партії чи депутати її не підписали. Це моральне, а не правове зобов’язання”, – додав він.

Також, за словами Сергія Гули, Декларацію безхабарності підписали вже сотні українців. Ініціатива стартувала тиждень тому і сьогодні, 1 жовтня, під час круглого столу “Впровадження антикорупційних ініціатив на Івано-Франківщині” її зможуть підписати всі охочі прикарпатці. Зробити це запропонують також кандидатам в народні депутати від Прикарпаття.

Крім того, організація “Transparency International” та інші громадські ініціативи 7 жовтня запланували влаштувати пікет під стінами ВР, під час якого вимагатимуть у парламентарів прийняття нової редакції Закону Про протидію корупції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...