Коли якість відповідає ціні. У Франківську відкрили новий салон бренду Skoda (ФОТО)

Автор: Борис Марія

11 Січ, 2018 14:50

Коли якість відповідає ціні. У Франківську відкрили новий салон бренду Skoda (ФОТО)

Бренд Skoda активно розвивається та відкриває нові можливості для своїх клієнтів в Івано-Франківську. Гарна подія сталася й 11 січня – в обласному центрі офіційно представили нового дилера “Альянс-ІФ”.  

Читайте також: Двоє франківських бійців ММА тренуються в одному з найкращих клубів Європи (ФОТО)

Директор “Альянс-ІФ” Михайло Горбачов зазначив, що серед інших брендів Skoda у 2017 році в Україні зайняв 4 місце, а у 2018 році небезпідставно планує увійти у трійку лідерів. Цікаво й те, що автомобілі збирають в Україні. Заводи не тільки відповідають європейським стандартам, проходять контроль якості, а й забезпечують робочі місця.  Skoda переймає всі напрацювання материнської корпорації Volkswagen та гарантує якісні послуги покупцям.

“Кількість клієнтів динамічно змінюється. Є дефіцит моделей, які з’явилися у продажу. Це означає, що якість повністю відповідає ціні”, – прокоментував він.

До слова, середня вартість автомобілів бренду  Skoda, які найбільш цікавили прикарпатців минулого року, становить 600-700 тисяч гривень. Тобто популярними є автівки середнього класу. Звісно, є ті, хто купує дорожчі та дешевші транспортні засоби. Тут враховують потреби та можливості всіх клієнтів.

Часто автомобілі купують корпоративні клієнти. Наразі росте популярність кросоверів, автівок, які дозволяють економити. Люди хочуть мати менші втрати на вторинному ринку.

“Росте пристрасть до ІТ-гаджетів, тому нові моделі мають все більше цікавих речей, які з’єднуються з Інтернетом. Не здивуюся, якщо через 10-20 років автомобілі самі будуть приїздити на сервіс та обслуговуватись з мінімальним контактом з людиною”, – додав Михайло Горбачов.

Бренд Skoda має надійних партнерів. Крім сертифікованої точки продажу, “Альянс-ІФ” пропонує післяпродажне та гарантійне обслуговування, послуги страхування, фінансування та кредитування, програму trade-in тощо.

Директорка ПрАТ СК “Арсенал Страхування” Олександра Легінь зазначила, що вони входять у трійку лідерів в Україні у своїй сфері діяльності. До клієнтів у них індивідуальний підхід, а основними принципами у роботі є відкритість та надійність. До відкриття нового салону бренду в Івано-Франківську покупцям дарують місять безкоштовного користування страховим полісом КАСКО. Також буде можливість придбати авто у кредит за акційними програмами.

Директор АБ “УКРГАЗБАНК” Роман Вульчин запевняє, що брендовий автомобіль з їхньою допомогою можна придбати легко, доступно та швидко. Максимальний терміну кредитування – 7 років під 0,01% річних, що є вигідною пропозицією для покупця. Кредит українці можуть оформити у салонах Skoda та у відділеннях “УКРГАЗБАНКУ”.

Сервісне обслуговування автомобілів Skoda здійснюватиметься на базі діючого підприємства “Алекс-ІФ”. Тут клієнтам надають широкий асортимент якісних послуг. Це діагностика систем автомобіля, гарантійний ремонт, технічне обслуговування, кузовні та малярні роботи, оригінальні запчастини тощо.

Чекаємо вас за адресою:

Відділ продажу: вул. Галицька, 80 А, м. Івано-Франківськ.

Відділ сервісного обслуговування: вул. Надрічна, 7, м. Івано-Франківськ.

Дізнавайтеся більше за телефоном +38 0342 74 47 00

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!