Косівський район розпочав співпрацю з Рахівським та Союзом українців Румунії

Автор: Борис Марія

13 Кві, 2018 15:03

Косівський район розпочав співпрацю з Рахівським та Союзом українців Румунії
У м. Рахів Закарпатської області відбулася робоча зустріч керівництва Косівського району з керівництвом Рахівського району та представниками Союзу українців Румунії.

Косівщину  представили голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, голова районної ради Павло Ванджурак та  керівник регіонального центру народного мистецтва «Гуцульська гражда» Василь Лосюк. Від Рахівщини були присутні голова РДА Павло Басараба, голова районної ради Василь Дан, голова  Квасівської сільської ради Василь Діміч та представник від Союзу українців в Румунії Марамурешського повіту Мирослав Петрецький  та депутат парламенту Румунії Микола Петрецький, інформує ОДА.

Голова Рахівської районної ради Василь Дан звернувся до присутніх із вітальним словом та щиро подякував представникам румунської та косівської делегацій, зокрема, Миколі Петрецькому, Мирославу Петрецькому, Павлові Ванджураку, Віталію Кічеряку, Василеві Лосюку за підтримку ініціативи щодо зустрічі на Рахівщині та підписанні тристоронньої угоди.

Було підписано трьохсторонній Договір про співпрацю між Рахівською районною радою, Косівською районною радою та Союзом українців Румунії.Цей документ закріпив партнерські відносини між сторонами, що дасть можливість реалізовувати співробітництво у галузі освіти і культури, медицини, спорту і туризму, економіки та розвиток підприємництва та ін.

Сторони визначили шляхи взаємодії у співпраці, узгодили місце та дату проведення першого фестивалю, який буде проходити 12 серпня 2018 року у с. Кваси Рахівського району.

 Керівництво Косівського району та представники Союзу українців Румунії щиро подякували головам Рахівської РДА та районної ради за гостинну зустріч та висловили сподівання на плідну співпрацю у розбудові тристороннього партнерства.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...