Кращий сервіс для клієнта. Ріелтори Івано-Франківська удосконалюють професійні вміння

Автор: Людмила Баран

31 Січ, 2018 15:34

Кращий сервіс для клієнта. Ріелтори Івано-Франківська удосконалюють професійні вміння

В Івано-Франківську з 29 січня до 1 лютого проводять сертифікаційні курси для ріелторів. Досвідчені фахівці цього ремесла, юристи, архітектори, маркетологи  з різних міст діляться знаннями з учасниками.

Читайте також: У Франківську започаткували нагородження у сфері нерухомості Real Estate IF Award (ФОТО)

Курси організовані обласним відділенням Асоціації фахівців з нерухомості України. Його очільник Олександр Лахтіонов розповів, що  такі заняття підвищують професійний рівень кожного ріелтора, знайомлять з новими інструментами роботи, змінами у законодавстві.

Тож слухачі курсів стають здатними надавати своїм клієнтам більш якісні послуги. Наприклад, допомагати вигідно і в найкоротший термін продати чи купити квартиру.

«Це як у лікарів. Є лікарі від Бога. А є,скажімо, «чорні трансплантологи» – людина лягає на операцію з апендицитом, а вони вирізають у неї нирку. Так само буває і серед ріелторів. На жаль, ця професія кількісно дуже поширена, але нічим державою не регулюється. Тому ми вирішили саморегулюватися і об’єдналися в Асоціацію, – розказав Лактіонов. – З допомогою таких навчань підвищуємо професійний рівень кожного члена організації. Відповідно,його клієнт на виході отримує кращий сервіс».

У навчанні беруть понад 4о івано-франківських ріелторів. Їхні лектори  –  нотаріус Ігор Фріс,  Василь Бегей, керівник обласного бюро технічної інвентаризації, юристка Наталія Наумець з виступом про запобігання шахрайству на ринку нерухомості , архітектор Володимир Мартинюк та інші.

Одна з учасниць сертифікаційних курсів пані Наталія має 17 років досвіду роботи ріелторкою. Але вважає, що у цій професії потрібно й далі розвиватися та збагачуватися новими знаннями, отримувати їх від колег.

«В нас один з небагатьох ринків, який не має прив’язки до диплома.  Іноді навіть страшно читати оголошення – незрозумілі за змістом, з граматичними помилками.  Вважаю, що людина, яка працює  у цьому сегменті, має бути професіоналом і не соромити колег.  Як і в будь-якій професії людина має навчатися», – сказала жінка. 

На цей рік заплановано принаймні шість  подібних навчальних занять. Крім того,  в АФНУ проводять щотижневі робочі зустрічі.

Керівник обласного осередку АФНУ Олександр Лахтіонов  наголошує, що в Асоціації немає «картельної змови щодо цін на послуги», але є єдині стандарти щодо етики –  чесність, відкритість, неприховування фактів.  На його думку, потрібно,щоб люди розуміли: є фахівці, а є любителі.

 «Є ріелтори, котрі давно працюють, люблять свою професію. Вони не можуть бачити, коли нас поливають брудом і порівнюють із вчорашніми таксистами, що  продають квартири.  Для цього потрібні такі курси.  Ті люди, які входять в Асоціацію, мають  відповідний сертифікат, що свідчить про їхню компетенцію», – зауважив Олександр Лахтіонов.

На завершення чотириденних навчань івано-франківські ріелтори складатимуть тести. Згодом вони отримуватимуть сертифікати.

На сайті Асоціації фахівців з нерухомості України в розділі про Івано-Франківськ можна знайти місцевих ріелторів, які проходили сертифікаційні курси.

Фото – Ольга Васильчук

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!