Кубок міського голови: ФК “Калуш” здолав “Минай” і достроково вийшов до півфіналу (ВІДЕО)

18 Лют, 2019 09:11

16 лютого футбольний клуб “Калуш” зіграв другий поєдинок на Кубку міського голови Івано-Франківська. Суперником “червоно-чорних” у рамках 2 туру змагань був закарпатський “Минай”.

Вже в дебюті поєдинку номінальні господарі поля вийшли вперед – Дмитро Скакун майстерно виконав штрафний удар з 22-ох метрів і відкрив рахунок у матчі, інформує Sport.if.ua.

Забивши швидкий м’яч підопічні Андрій Нестерука продовжували методично атакувати, раз за разом змушуючи хвилюватися оборону “минайців”. Все ж ближче до екватору тайму “червоно-чорні” домоглися свого – Сергій Кисленко замкнув подачу з лівого флангу атаки і подвоїв перевагу калушан.

Та ще до перерви “синьо-білим” вдалось відквитати один м’яч. Арбітр поєдинку вгледів порушення у карній “Калуша” і вирок з одинадцятиметрової позначки вдало виконав Анатолій Нурієв – 2:1.

По перерві гра проходила фактично без центру поля, а суперники будь-що намагались довести власну перевагу. Про бажання перемогти говорить і той факт, що у другому таймі арбітр продемонстрував гравцям одразу п’ять попереджень.

На 65-ій хвилині суддя вдруге призначив пенальті у ворота “Калуша”. Цього разу до м’яча підійшов Михайло Кополовець, який не зумів “з точки” переграти голкіпера на перегляді. Наприкінці матчу команди обмінялись влучними ударами. Спочатку гравець на перегляді, що увійшов у гру по перерві, головою закинув “круглого” за комірець голкіперу “минайців”, а згодом Яромир Лобода підбив остаточний рахунок матчу – 3:2 на користь “Калуша”.

Завдяки цій перемозі ФК “Калуш” став достроковим переможцем групи А та гарантував собі місце у півфіналі. В активі калушан шість залікових пунктів. На три бали менше у “Миная” та “Прикарпаття” U-19.

Свій наступний поєдинок в Кубку міського голови калушани проведуть 18 лютого проти “Агрониви” (Чортківський район). Початок матчу на стадіоні “Хет-трик Арена” в Івано-Франківську о 13:30.