Марцінків вважає, що вимоги громадських активістів щодо Галицького мосту “простимульовані” командою Шевченка?

Автор: Вадим Войтик

08 Лис, 2018 09:48

Марцінків вважає, що вимоги громадських активістів щодо Галицького мосту “простимульовані” командою Шевченка?

Міський голова Івано-Франківська вважає, що публічна дискусія щодо будівництва Галицького мосту, яка днями розгорілась з новою силою, інспірована “всім відомою командою нардепа”. 

Читайте також: Одна з найдавніших церков Франківська відзначає храмове свято (ФОТО)

Мова ймовірно йде про опонента владної команди нардепа Олександра Шевченка.

“Треба заблокувати будівництво моста ось вони і строчать під диктовку опонентів, – написав в соцмережі Руслан Марцінків. – Затравку кинула всім відома команда нардепа! Вони нещодавно розказували як вони будуть блокувати будівництво моста через активістів”.

Нагадаємо, поки в місті триває активне зведення нового “Галицького” мосту (ФОТО), більше сотні відомих іванофранківців долучаються до відкритого листа міському голові і депутатам щодо цього об’єкту.

Фактично єдиною вимогою підписантів є перегляд рішень по влаштуванню з’їздів з мосту та широке громадське обговорення транспортної схеми цього вузла з професійною громадськістю та зацікавленими франківцями. Долучитися до нього може кожен охочий ТУТ.

У свою чергу Руслан Марцінків повідомив, її проектування відбувається на завершальному етапі і буде представлено в січні 2019 року з урахуванням всіх зауважень фахівців і практиків мостобудування.

screenshot-www.facebook.com-2018.11.08-09-29-15

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...