“Мене надихають Франківськ і Карпати”, – відомий український музикант Дмитро Ципердюк

Автор: Застава Максим

28 Лис, 2018 19:51

“Мене надихають Франківськ і Карпати”, – відомий український музикант Дмитро Ципердюк

Про це Дмитро Циперюк розповів в інтерв’ю “Галці”.

Читайте також: «Зараз настала друга хвиля відродження української музики», - музикант, аранжувальник і продюсер із Франківська Дмитро Ципердюк

Музикант вважає, насамперед натхнення треба час від часу викликати, бо якщо на нього чекати, то можна лише дарма згаяти час.

“Натхнення черпається, перш за все, тому що я уродженець Івано-Франківська і часто буваю у Карпатах. Надихаюся власне природою карпатських гір, бо дуже часто працював і відпочивав у гірському ареалі, і це можливо десь вплинуло на мою музичну свідомість. Взагалі це питання дуже широкого спектру і я не знаю звідки береться натхнення, але воно є. Богу дякуючи, його вистачає на багато видів моєї діяльності: починаючи від артистичної діяльності і закінчуючи постановчими процесами, в яких я вже працюю досить багато років”, – ділиться Дмитро Ципердюк.

Довідково. Дмитро Ципердюк – знаний музикант з Івано-Франківська і заслужений працівник культури України. У 90-х роках грав у складі місцевого гурту «Морра» і продюсував команду «Ла-Манш», знану саундтреком до відомого фільму «Брат-2».

Також він співпрацював з відомими зірками українського шоу-бізнесу. Зокрема, був саунд-продюсером у Олени Вінницької, Наталії Могилевської, Асії Ахат тощо. Згодом став одним з творців електронного гурту «Dazzle Dreams». Після його розпаду у 2013 році, Дмитро Ципердюк сконцентрувався на своєму сольному музичному проекті «Luiku», який тішить українців запальним цигансько-українським денсом.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!