Мера Івано-Франківська запросили на День міста у Попасну

Автор: Застава Максим

13 Чер, 2018 15:03

Мера Івано-Франківська запросили на День міста у Попасну

Нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків отримав лист від мера Попасної Юрія Онищенко зі словами вдячності за теплий прийом та гостинність на День міста.

Читайте також: Одна з найдавніших церков Франківська відзначає храмове свято (ФОТО)

Про це йдеться на публічній сторінці очільника міста Руслана Марцінківа у Фейсбук.

“Хоч Івано-Франківськ вже відсвяткував своє 356-річчя, гарні спогади та слова вдячності лишились. Особливо приємно було отримати лист з Попасної про теплий прийом та незабутні враження під час Дня міста. Зі свого боку хочу ще раз подякувати організаторам #Carpatian_Space, зокрема Богдану Струтинському. Адже третій рік постіль цей фестиваль незмінно супроводжує день народження Івано-Франківська. Від цього День міста став ще яскравішим, ще масштабнішим!”, – ділиться враженнями Руслан Марцінків.

Також в листі мер Попасної запросив Руслана Марцінківа приїхати до них в гості, аби долучитися до святкування Дня міста, яке там відзначають у вересні.

“Шановний Руслане Романовичу, сподіваємось, що, незважаючи на ситуацію, яка відбувається у нашому регіоні, Ви приймете наше запрошення на святкування Дня міста Попасна у вересні цього року”, – пише в листі Юрій Онищенко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!