Мешканці району “Пасічна” реалізували власні проекти (ФОТО)

Автор: Михальчук Іра

10 Лип, 2018 18:19

Мешканці району “Пасічна” реалізували власні проекти (ФОТО)

Будинкові комітети на вулицях Тролейбусна 19 та Пасічна 18 взяли участь у конкурсі проектів і програм.

Читайте також: Франківські гімназисти створили і презентували аудіогід містом (ФОТО)

Завдяки перемозі жителі будинку за адресою Тролейбусна 19 змогли провести заміну вікон у шести під’їздах. Мешканці також подбали й про озеленення всередині будинку – на підвіконнях розмістили вазони з квітами.
Загальна сума проекту, що стосувався заміни вікон, складала 129 тисяч гривень. Так, із міського бюджету було виділено 80 тисяч гривень, решту суми зібрали жителі будинку, інформує “Галка” з посилання на сайт Міської ради.

Також частковий ремонт фасаду з утепленням провели мешканці будинку на вулиці Пасічна 18. Будинок утеплили не повністю, оскільки не всі жителі долучилися до реалізації проекту. Будинковий комітет налагоджує діалог із мешканцями, щоб завершити ремонт. Сума, потрібна на реалізацію утеплення будинку, становить 128 тисяч гривень. Міський бюджет виділив 75 тисяч гривень.

«Завдяки активності мешканців вдається реалізовувати такі важливі проекти. Приємно, що франківці все більше зацікавлені в розвитку благоустрою мікрорайону та міста ,в якому проживають», – секретар міської ради Оксана Савчук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!