МФК “Прикарпаття” на останніх хвилинах проґавив перемогу над командою з Полтавщини (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

02 Вер, 2018 09:51

У суботу, першого вересня, в рамках сьомого туру Першої ліги франківське “Прикарпаття” у Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, зустрівся з місцевими футболістами “Гірник-Спорт”.

У першому таймі підопічним Володимира Ковалюка вдалося забити у ворота господарів два голи. Обидва належать Романові Дитко. Однак у другому таймі “гірники” врятували ситуацію. Так, спочатку в ворота “Прикарпаття” влучив Євген Лозовий, а на 95-тій хвилині відзначився й Андрій Фаюк. Таким чином матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

Нагадаємо, у неділю, 26 серпня, МФК “Прикарпаття” у напруженому матчі здолав команду “Рух” зі Львівщини. Це була перша домашня перемога та домашні здобуті очки “Прикарпаття” у Першій Лізі за чотири гри.

Станом на зараз, за результатами сімох ігор підопічні Ковалюка займають десяту сходинку з сімома очками.

Наступного разу, дев’ятого вересня, МФК “Прикарпаття” зіграє зі “Зіркою” з Кропивницького.