Міжнародна компанія LEONI планує збудувати ще один завод на Прикарпатті, – влада Бурштина

Автор: Турій Роман

09 Бер, 2018 20:28

Міжнародна компанія LEONI планує збудувати ще один завод на Прикарпатті, – влада Бурштина

Влада Бурштина інформує, що компанія LEONI планує збудувати виробництво у Бурштині.

Для цього інвестор вже пригледів 12 гектарів землі на виїзді міста в бік Львова, повідомила міська голова Бурштина Роксонала Джура у мережі Facebook. 

“Сьогодні менеджери компанії ЛЕОНІ офіційно підтвердили інформацію про їх зупинку і будівництво заводу у Бурштині.Через тиждень у місто приїде менеджер по персоналу для відкриття офісу в місті. В коментарях, пресі та телебаченні буде повідомлено про дату відкриття офісу і його розміщення. Всіх вітаю з історичною для Бурштина подією”, – йдеться у повідомленні.

 

“25 лютого до нас приїхали представникиЛЕОНІ(менеджери) і повідомили про рішення вищої ради керівництва компанії зупинитися у Бурштині(добра логістика,достатній людський ресурс і погодження з державною владою,в тому числі-обласною). Землю ми просто так звичайно не виділимо,тому представники ЛЕОНІ протягом останніх 2-х тижнів приїзджали у наші відділи(земельний та юридичний) і у вівторок 6.03 офіційно задекларували,що готові пройти усю законодавчу процедуру(сесії міської ради,детальне планування території,аукціон,громадські слухання та все інше)”, – додала Джура.

За попередніми даними, на збудований завод завезуть обладнання у 2019 році. Виготовлятимуть кабельну продукцію для автопрому, інформує “Галка”.

Як відомо, у 2017 завод німецької корпорації LEONI розпочав роботу у Коломиї. Тоді на відкриття прибув президент Петро Порошенко (ФОТО).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!