Міжнародну прощу в Погоні відвідало багато духовенства та перші особи області

Автор: Турій Роман

05 Жов, 2014 17:21

Міжнародну прощу в Погоні відвідало багато духовенства та перші особи області

4-5 жовтня 2014 року у селі Погоня Тисменицького району відбулася 19-та Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви. Проща була присвячена 25-річчю виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви.

Прочани з різних куточків України багатотисячно з’їхалися на прощу Вервиці. Люди активно долучались до богослужінь. Вечірня програма розпочалась співаною вервицею. О 22.00 відбулася Хресна дорога, а опівночі розпочались нічні чування. Молодь мала змогу послухати релігійні пісні у виконанні різних гуртів та розпалити велику ватру, а старші люди у цей час молились у храмі Погінської Богородиці.

IF

Сьогодні, в неділю, Архієрейську Святу Літургію очолив Митрополит Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимир Війтишин, якого багатотисячний народ вітав гучними оплесками. Також разом з ним служив владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський та численне духовенство.

Отці разом з вірними молилися за мир в Україні та за навернення Росії.

Також прощу відвідала місцева влада, держслужбовці разом з головою Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком. Гончарук звернувся до прочан привітом: “Слава Україні!”, і запевнив, що буде допомагати с. Погоні усім, чим зможе.

hWiN5Pk5T0g

Також під час прощі проводилися грошові збірки на воїнів АТО, які організовували учасники громадської ініціативи “Свій за свого”.

На завершення прощі отець Никодим Гуралюк, ЧСВВ, настоятель Свято-Успенського монастиря подякував всім за спільну молитву.

getImage (5)

bnFS6vjKnWE dcjzE6BQOU8 dcjzE6BQOU8 EXay5cUlazk

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!