Молодий прикарпатець став майстром спорту України з кульової стрільби

28 Лис, 2018 19:21

Олег Войнирович, студент групи М-31 Рогатинського державного аграрного коледжу відділення механізації сільського господарства, отримав звання “Майстра спорту України” з кульової стрільби. І це лише за два роки занять кульовою стрільбою.

27 листопада директор коледжу Ігор Тринів особисто привітав спортсмена із отриманням почесного звання, вручив грамоту і медаль за успішність у спортивній галузі, інформують на сайті франківської ОДА.

Студент неодноразово разом з командою Рогатина брав участь у змаганнях зі стрільби різних рівнів, здобував перемоги та призові місця.

З 14 по 20 листопада у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Олег Войнирович спільно з командою спортсменів Рогатина виборов І місце у чемпіонаті, а в особистому заліку посів IV місце.

Спорт у житті студента займає особливе місце, в першу чергу, для нього це – активний і здоровий спосіб життя, самовираження та самовдосконалення, а також – джерело енергії.

На думку Олега, не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Адже сам він довів, що здобути звання майстра спорту всього лише за два роки – можливо і реально.