Мультимедійний колаж “Енеїда” покажуть у Франківську. Вхід вільний для вчительок

Автор: Людмила Баран

12 Лют, 2018 09:42

Мультимедійний колаж “Енеїда” покажуть у Франківську. Вхід вільний для вчительок

На території заводу “Промприлад” в Івано-Франківську відбудеться дійство під назвою “Безкінечна подорож, або Енеїда”.

Читайте також: “Ваґабундо”: у Франківську з'явився новий мистецький простір (ФОТО)

Це – так званий “мультимедійний колаж” з літератури, музики, фото, відео, живопису та анімації режисерки Ольги Михайлюк, йдеться на сторінці події у “Фейсбуці”.

Робота над твором ще триває. Але вже відомо, що у ньому Юрій Андрухович читає уривки з «Енеїди», власні есеї та вірші, що резонують з поемою. Марк Токар і Віктор Новожилов озвучують «безкінечну подорож» то бароковою музикою, то гострою бітовою електронікою, іноді вдаючись і до мінімалізму. vj-група CUBE створює візуалізацію на основі відзнятих Олею Михайлюк документальних фото сучасної Полтави (такої ж милої й провінційної як за часів Івана Котляревського), ілюстрацій «Енеїди» різних років, зображень Дідони й Енея у ренесансному та бароковому живописі та авторської анімації.

Вперше цей проект був показаний на відкритті “Книжкового Арсеналу” в Києві. З того часу він доповнюється й вдосконалюється. У франківській версії, зокрема, з’явиться новий текст, нові герої та нова музика.

Організатори пишуть, що для вчителів і вчительок української мови та літератури вхід  вільний – за умови попередньої реєстрації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!