На Арматурному заводі можуть звільнити 300 працівників

Автор: Турій Роман

14 Жов, 2014 10:36

На Арматурному заводі можуть звільнити 300 працівників

На ПАТ «Івано-Франківський арматурний завод» є загроза звільнення трьох сотень працівників. 

Читайте також: Незабаром у Франківська з'явиться власний туристичний бренд (ФОТО)

Це може статися, якщо завод не знайде нових замовлень, повідомив заступник міського голови Богдан Білик. Це ж саме підтвердив мер Віктор Анушкевичус. Він повідомив – днями він підписав лист підприємству “Енергоатом”, а також дав доручення написати листа на ім’я Президента і Прем’єр-міністра, тому що франківське підприємство часто витісняють з ринку.

“Проводять атомні підприємства Росії тендера – нас не допускають навіть. Є в Україні тендера – там російські підприємства присутні. Більше того, вони , незважаючи на привабливіші пропозиції “Арматурного заводу”, навіть перемагають, бувають такі випадки, тому я дав доручення написати листа”, – зазначив мер

.За словами Анушкевичуса, у цій ситуації потрібна адекватна відповідь.

“Арматурний завод”, як відомо, спеціалізується на виробництві трубопровідної арматури для підприємств нафтової, газової та хімічної промисловості, систем магістрального і місцевого водопостачання, вентиляційних систем; фланців для трубопроводів різного тиску (одне з найбільших у СНД); арматури спеціального призначення, необхідної для систем забезпечення безпеки ядерних установок (для першого й другого контурів АЕС, систем локалізації аварій).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!