На дорогах Прикарпаття запрацювали радари TruCAM (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Жов, 2018 12:02

На дорогах Прикарпаття запрацювали радари TruCAM (ФОТО)

Як анонсувала “Галка” раніше, з 8 жовтня в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TRUCAM.

Читайте також: Другу річницю роботи патрульної поліції відзначили у Франківську (ФОТО)

Перший тиждень прилад буде працювати в тестовому режимі, без притягнення водіїв до відповідальності.

На трасі Н-10 сполучення Івано-Франківськ – Коломия поблизу селища Старі Кривотулі поліціянти показали “Галці” роботу радарів TRUCAM на практиці.

Начальник управління патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко зазначив, що головне призначення TRUCAMу – вимірювання швидкості, з якою рухаються автомобілі. Також пристрій пройшов сертифікацію, фіксує швидкість авто на відстані до 1200 метрів.

“Цей тиждень ми проводимо профілактику, зупиняємо водіїв та розповідаємо про дозволену швидкість. Зараз у нас видан тільки один пристрій, який ми тестуємо на даній дорозі”, – зазначає Костенко.

Він сподіватється, що використання TRUCAM дозволить зменшити кількість трагічних випадків на дорогах області.

“Згадаємо ДТП в районі Коломиї, коли загинула ціла родина. Якраз з цим і пов’язане використання пристроїв”, – говорить Костенко.

Начальник управління патрульної поліції Івано-Франківської області нагадав, що відповідно до статті 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год – штраф 510 гривень (ч.3).

У місцях, де патрульна поліція фіксуватимуть порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Пристрій працює тільки за температури до – 10°С. Тому Костенко розповів, що зимою будуть перевіряти, як працюватиме радар в сильніші морози.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!