На Прикарпатті стартував пілотний проект: «Поліція, громада – безпечний простір»(ФОТО)

Автор: Іван Савинець

14 Тра, 2018 17:12

На Прикарпатті стартував пілотний проект: «Поліція, громада – безпечний простір»(ФОТО)

У Коломиї презентували пілотний проект, основна мета якого – співпраця поліції та Об’єднаних територіальних громад.

Нарада щодо втілення цього проекту відбулася 14 травня за учасі керівництва Управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області, голів та депутатів об’єднаних територіальних громад Коломийського, Городенківського та Тлумацького районів.

Окрім презентації концепції «Поліція, громада – безпечний простір» правоохоронці обговорили втілення пілотного проекту так званих «вартових громади», які будуть працювати у кожній ОТГ.

В координаційній нараді взяли участь начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Микола Іваницький, заступник начальника УПД ГУНП в області Андрій Веляник, начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук та керівники територіальних громад Коломийського, Городенківського та Тлумацького районів.

«Коломия стала першим містом на Прикарпатті, де відбулася презентація проекту «Поліція, громада – безпечний простір». Поки це пілотний проект, який складається з 4-ох етапів. Наразі, триває перший – обговорення програми з громадами. Завтра ми проведемо таку ж зустріч у Надвірній і т.д. аби у кожній ОТГ, а їх 25 у області, запрацювали дільничні. Далі пропозиції передають у Київ і відповідно до результатів спільних рішень на місцях розглянуть його. У рамках проекту передбачена тісна співпраця поліції та ОТГ, а саме створення на території громад поліцейських дільниць. А ще запроваджується нова посада дільничного офіцера так званий «вартовий громади» – розповів Микола Іваницький.

Заступник начальника управління превентивної діяльності Андрій Веляник, наголосив, що вартового, який працюватиме у громаді, не будуть залучати до роботи в інших населених пунктах.

Керівник Коломийського відділу поліції наголосив, що підтримує таку програму, адже дільничні поліцейські мають дуже велике навантаження. Наприклад, є ОТГ, де двоє офіцерів обслуговують до 25 сіл.

Свої пропозиції та зауваження об’єднані територіальні громади надають поліції задля подальшого удосконалення програми. В майбутньому запровадження таких проектів дозволить досягти ефективної взаємодії між ОТГ та поліцією, а також вирішення питань з налагодження правопорядку на території районів – пише Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...