На відновлення Донбасу потрібні мільярди. Уряд обіцяє не дати ні копійки окупованим територіям

Автор: Турій Роман

18 Вер, 2014 07:28

На відновлення Донбасу потрібні мільярди. Уряд обіцяє не дати ні копійки окупованим територіям

Мінрегіонбуд уже оприлюднив попередні висновки із приводу того, у скільки бюджету обійдеться відновлення Донецької та Луганської областей.

Читайте також: ЯЦЕНЮК ПОДАВ У ВІДСТАВКУ (відео)

Станом на перше вересня, в областях пошкоджено або зруйновано 217 об’єктів освіти, 45 – охорони здоров’я, 51 – культурного і спортивного призначення, 81 адміністративна будівля, 14 об’єктів торгівлі та 132 промислових об’єкта. Сума збитків склала майже 4 млн. 790 тис. гривень.

Ще гірша ситуація із житловим фондом.Без житла залишилось більше 710 тис. осіб. У Донецькій області зруйновано та пошкоджено близько 4740 житлових будинків, у Луганській області – понад 690. Відновлення об’єктів житлового фонду за попередніми оцінками фахівців міністерства потребуватиме близько 1 млрд. 750 млн. грн.

Для відновлення та забезпечення надійного функціонування систем життєзабезпечення населення (об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення) необхідно близько 70 млн. грн.

На відновлення доріг потрібно трохи більше двох мільярдів гривень.

Разом з тим прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що з бюджету не буде виділено жодної копійки на ті території, які окуповані терористами. За його словами, для відновлення цих територій буде створено спеціальний фонд, куди будуть перераховувати гроші олігархи та міжнародні організації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...