Нардеп Шевченко зберігає свої секрети: умови концесії аеропорту є комерційною таємницею?

Автор: Вадим Войтик

12 Тра, 2015 13:17

Поділитись публікацією
Нардеп Шевченко зберігає свої секрети: умови концесії аеропорту є комерційною таємницею?

Умови виконання концесії “Міжнародного аеропорту Івано-Франківськ” ТзОВ “Скорзонера” можуть вважатися комерційною таємницею. Про це йдеться у відповіді Івано-Франківської ОДА, яка є в розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: “Відкрийте добре очі й подивіться перелік”, – Світлана Онищук попросила облраду затвердити програму ремонту доріг. Депутати відмовили

Як відомо, у 2010 році аеропорт Івано-Франківська було передано в концесію на 30 років. Концесіонер (ТОВ “Скорзонера”) зобов’язувався за погодженням з обласною владою та за рахунок власних коштів здійснювати покращення майна аеропорту, проводити реконструкцію об’єкта концесії та регулярно, двічі на рік про це звітуватись.

Окремим пунктом Шевченко зобов’язувався після проведеної реконструкції аеропорту розширити мережу маршрутів обслуговування авіаперевезень, в тому числі закордонних.

Документ від 1.06.2010 р. підписали тодішній перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк та керівництво ТОВ “Скорзонера” – директор Олександр Шевченко та головний бухгалтер Тамара Єфімова.

Редакція у своєму інформаційному запиті намагалася з’ясувати чи здійснювався обласною владою контроль виконання концесіонером умов договору, а також чи направлялись концесіонеру листи щодо належності виконання ним умов договору концесії за період з 2012 року по даний час?

Натомість у відповіді заступник голови ОДА Ігор Пасічняк повідомив “Галку”, що облдержадміністрація зобов’язана зберігати комерційну таємницю “Скорзонери”. У зв’язку з чим наразі намагається з’ясувати, що із зобов’язань комерційної фірми щодо використання комунального майна є таємницею, а що ні.

Після відповіді “Скорзонери” керівництво Івано-Франківської ОДА ухвалить рішення, чи надавати “Галці” текст договору концесії.

Як вже повідомлялося, “Галка” володіє текстом договору і опублікувала його ще 23 квітня. Натомість редакція намагалася з’ясувати у чиновників, у який спосіб ними здійснюється контроль за належним використанням майна територіальної громади.

Раніше, попри вимогу закону, редакції так і не вдалося отримати кошторисну документацію на виконання розпіареного ремонту Набережної імені Стефаника.

аеропорт_ода_01