Неповносправна молодь відвідала аквапарк в Івано-Франківську

Автор: Людмила Баран

16 Жов, 2014 16:48

Неповносправна молодь відвідала аквапарк в Івано-Франківську

Карітас подарував молодим інвалідам із Богородчан розваги в аквапарку, які сприяють їхній соціальній адаптації.

Більшість розумово неповноправної молоді приречена на постійне перебування вдома або самотнє проведення часу поза ним. Натомість їхній соціальній адаптації сприяє спілкування з друзями, творчі гуртки, тематичні свята, проведення виставок-ярмарок, участь в екскурсіях та різноманітних відпочинкових заходах, передає прес-служба Карітасу.

Таку діяльність намагаються реалізовувати в ГО «Світла надія» Богородчанського району в рамках проекту «Створення базових структур взаємодопомоги в Івано-Франківській області» за фінансової підтримки Карітасу єпархії Фульда та «Акції Людина».

У жовтні 18 дітей та шестеро батьків відвідали спортивно-розважальний комплекс «Цунамі» в Івано-Франківську. Для них це була чудова нагода не тільки цікаво та весело провести свій час, але й оздоровитись. На цю подію діти чекали з особливим нетерпінням, адже для більшості з них це було вперше в житті. Плаваючи в басейні, випробовуючи водні гірки, відпочиваючи в джакузі, насолоджуючись різноманітними водними розвагами, діти не стримували своєї радості.

 Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці Карітасу єпархії Фульда та «Акції Людина» (Німеччина).

Спільні походи для дітей з особливими потребами сприяють взаємній адаптації. Неповносправні діти та молодь вчаться поводитися у різних закладах, особливо, коли є велика кількість людей. В свою чергу, громадськість, вчиться адекватно реагувати на людей з особливими потребами, усвідомлювати, що вони не несуть загрозу для суспільства, а навпаки неповносправні люди є надзвичайно щирими та відкритими, які вміють дарувати свою любов та тепло.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!