“Нова Пошта” розширить власну мережу поштоматів

Автор: Вадим Войтик

26 Чер, 2018 12:22

“Нова Пошта” розширить власну мережу поштоматів

Компанія “Нова Пошта” вирішила припинити співпрацю з провайдером поштоматів в відділеннях “Приватбанку”, і сконцентруватися на розвитку власної мережі.

У компанії підкреслили, що локації, де розміщені поштомати “Нової пошти”, повинні працювати мінімум до 21:00, а також повинні бути розташовані в максимально зручних для клієнтів місцях, повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

“Доступ до поштоматів” Приватбанку “обмежений через режим роботи відділень банку (переважно до 18:00 і з обідньою перервою). Компанія прийняла рішення припинити співпрацю з ТОВ” Віена-Автолізинг “- провайдером поштоматів у відділеннях “Приватбанку”, і сконцентруватися на розвитку власної мережі “, – наголошується в повідомленні.

Мережа поштоматів в рамках зон самообслуговування “Нова Пошта” сьогодні налічує 46 одиниць (переважно у відділеннях власної мережі).

З огляду на популярність цього способу доставки серед клієнтів, компанія планує активно розвивати свою мережу поштоматів в 2018-2019 роках. У підсумку “Нова Пошта” планує ввести в роботу більше 1000 зон самообслуговування, як у власній мережі, так і на зовнішніх локаціях.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!