“О 6-ій ранку – гудок. Країна прокидається і йде на роботу”. Український журналіст зняв фільм про КНДР (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Жов, 2018 02:28

“О 6-ій ранку – гудок. Країна прокидається і йде на роботу”. Український журналіст зняв фільм про КНДР (ВІДЕО)

Український журналіст на iPhone зняв фільм про КНДР. Це годинний матеріал про життя найбільш закритої країни на планеті.

Північна Корея не любить журналістів і майже нікого не допускає до зйомок на території країни. У в’їзній анкеті існує спеціальна графа, і якщо ти журналіст — про це обов’язково потрібно повідомити, інформує “Територія”.

Журналіст Роман Бочкала вирішив схитрувати і під виглядом туриста провів один тиждень в КНДР. Українцеві вдалося побувати навіть за межами столиці Пхеньяну. Частково відкрито, а частоково таємно журналіст відзняв на телефон матеріал про життя північнокорейців.

“О 6-ій ранку — гудок. Країна прокидається і йде на роботу. Трудящих проводжають на службу жінки з червоними прапорами й у зелених костюмах. Як нам пояснили, вони — безробітні. Вони посміхаються і махають у знак солідарності з трудящими рівно о 7:30”, — так розпочинається кожен день для мешканців Північної Кореї.

З фільму можна дізнатися, який інструмент пропаганди став культурним феноменом, чому кожну годину на центральному вокзалі у Пхеньяні звучить траурна музика, яке українське морозиво можна купити в країні та масу інший деталей про життя в Північній Кореї.

“Побувавши там, ти розумієш, що таке свобода, чому її треба цінувати, і що це дійсно дар Божий, бо в багатьох людей її просто немає”, — розповів автор фільму Роман Бочкала.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!