Очільнику калуського “Правого сектору”, котрий три роки тому втік зі сім’єю з Росії, отримав статус біженця

Автор: Застава Максим

10 Сер, 2018 13:45

Очільнику калуського “Правого сектору”, котрий три роки тому втік зі сім’єю з Росії, отримав статус біженця

Два роки тому родина Бутусінів, яка виховує 11 дітей, втекла з Владивостока і нині проживає у Галицькому районі. Тривалий час сім’я не могла отримати громадянство України.

Читайте також: Десятки прикарпатських бійців АТО в суді підтримують росіянина, якому відмовили у статусі біженця (ФОТО)

На рівні Державної міграційної служби України Бутусіну було відмовлено у наданні статусу біженця, оскільки біженцем може бути людина, яка не тримає зброю в руках.

Батько Тетяни Бутусіної – українець, тому без проблем жінка отримала українське громадянство. Натомість Олег тільки днями отримав статус біженця, інформує видання “Вікна”.

Приємною подією Олег Бутусін поділився в соцмережі:

“Свершилось! Моя любовь к Украине оказалась не безответной. Благодарю всех тех,кто посещал мои безконечные суды в Ивано-Франковске и Львове,штурмовал ДМС в Киеве,помогал в бумажной волоките,защищал в суде,просто сопереживал. Низкий вам всем поклон!”.

Нагадаємо, Олег Бутусін — очільник калуського “Правого сектора”, доброволець АТО, якого в 2016 році намагалися депортувати з Прикарпаття в Росію.

Росіянин добровольцем у складі “Правого сектора” з лютого 2015 року воював в АТО і тривалий час не міг отримати статусу біженця. Чоловік навіть просив про це Президента Петра Порошенка, коли той з офіційним візитом перебував в Івано-Франківську.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...