Олександр Стратюк дав місцевим прокурорам місяць часу на виправлення недоліків у роботі

Автор: Турій Роман

31 Лип, 2016 20:51

Олександр Стратюк дав місцевим прокурорам місяць часу на виправлення недоліків у роботі

29 липня, під час підсумкової наради прокурор області Олесандр Стратюк заслухав доповіді заступників та керівників місцевих прокуратур щодо проблемних питань в роботі органів прокуратури

Прокурор області звернув увагу на те, що за три дні прийому громадян він отримав понад 100 скарг на органи досудового розслідування та небажання з боку прокурорів допомогти у вирішенні проблемних питань.

Для виправлення цієї ситуації прокурор області дав місяць часу.

«Справи повинні мати логічне завершення. Важко переконати людей, які приходять, що ми працюємо для скерування справ до суду, коли вони не розкриті по 10, 6, 4 роки», – зазначив Олександр Стратюк.

Окрім того, прокурор області звернувся до працівників з вимогою здійснювати прийом громадян.

«Багато людей скаржаться, що просто не може попасти на прийом до прокурора , а ще гірше, коли попадуть  то там їх просто не чують. За три прийоми громадян я отримав дуже багато інформації про правопорушення. Спілкуйтесь з людьми, населення вірить, що в країні можна щось змінити, не виганяйте і не принижуйте їх», – підкреслив прокурор області.

Нагадаємо, що 16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу обласної прокуратури нового керівника, яким став Олександр Стратюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...