Парад юних учасників військово-патріотичної гри “Джура” пройшов центром Франківська (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Тра, 2018 11:56

Парад юних учасників військово-патріотичної гри “Джура” пройшов центром Франківська (ФОТО)

У понеділок, 14 травня в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл-Джура”.

Читайте також: У Франківському медуніверситеті презентували книгу про Реформацію (ФОТО)

На Вічевому майдані учасники гри “Джура” у парадних одностроях з емблемами та прапорами вишикувалися у похідний стрій зведених колон. Далі, близько сотні юнаків пішою ходою пройшли вулицею Незалежності до площі Івана Франка. Парад та урочисте відкриття змагань відбулося під звуки оркестру музичного училища імені Дениса Січинського, інформує “Галка”.

“Вже 15 рік проводять “Джуру-Сокіл”. Це заключний етап обласних змагань. Прибули учасники з усіх районів області. Кращі команди візьмуть участь у фіналі Всеукраїнських змагань, які, орієнтовно, проходитимуть у червні. Точне місце ще невідомо – це питання вирішується”, – розповідає суддя змагань Ярослав Довган.

Він також додав, що оцінювати команди будуть згідно спеціальних методичних розробок.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання молоді на основі традицій українського козацтва – формування нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження загальнолюдських моральних і духовних цінностей.

Самі ж змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Це і стройова підготовка, і долання смуги перешкод, і бойова пісня тощо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!