Пенсію на Прикарпатті отримують вже 540 переселенців

Автор: Турій Роман

11 Жов, 2014 15:03

Пенсію на Прикарпатті отримують вже 540 переселенців
Більш як вдвічі за два місяці зросла кількість українців, котрі приїжджають в область з тимчасово проблемних територій Криму, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей та звертаються до управлінь Пенсійного фонду із проханням допомогти в отриманні пенсії.

Органами Пенсійного фонду України в області станом на 10 жовтня зареєстровано 680 громадян України.

Як повідомив член спеціально створеної групи фахівців з метою вирішення питань соціального захисту цих громадян, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак, виплата пенсій проводиться на підставі електронних даних пенсійних справ, отриманих через Інтернет.

За новим місцем проживання  пенсії уже отримують:  з  Криму та   м. Севастополя – 36 осіб, з Донецької – 328 осіб, із Луганської області – 215 осіб. Усім їм забезпечується своєчасна виплата пенсій.

Чимало з переселенців вже висловлюють побажання залишитися в нашому краю назавжди.

Довідково:                                                                                              

Станом на 08.10.2014 року в Івано-Франківській області проживає

2318 офіційно зареєстрованих осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

З питань виплати та призначення різних видів соціальної допомоги до органів соціального захисту населення звернулося 250 переселених громадян, прийнято рішення про призначення допомоги 179 особам, щодо решти звернень направлено запити на витребування електронних справ одержувачів допомог.

До територіальних управлінь Пенсійного фонду за вирішенням питань пенсійного забезпечення звернулася 661 особа. Забезпечено виплату пенсій
547 особам.

До центрів зайнятості Івано-Франківщини у пошуках роботи звернулося 217 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. З них 60 осіб працевлаштовано,
132 громадянам надано статус безробітного.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...