Першими в Україні іванофранківці вирішили подолати регіональні стереотипи спільно з Луганщиною

Автор: Людмила Баран

03 Жов, 2014 15:06

Першими в Україні іванофранківці вирішили подолати регіональні стереотипи спільно з Луганщиною

В Івано-Франківську 3 жовтня відбулася презентація ініціативи “Проектний менеджмент для подолання регіональних стереотипів”. На зустрічі громадських організацій були присутні представники Луганської області. 

Проект виконує івано-франківська ГО “Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності” спільно з “Агентством стійкого розвитку Луганського регіону”.

За словами голови ГО “МСКІ” Анатолія Фурди, подібний проект проводиться вперше і тільки в Івано-Франківську. Він здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Його метою є розвиток співпраці між регіонами за рахунок проектного менеджменту. Мова про співробітництво у різних галузях: економічній, соціальній, культурній, освітній.

До участі в проекті насамперед запрошували членів організацій, які входять до громадських рад при органах державної влади і місцевого самоврядування. Таку цільову аудиторію вибрали, оскільки саме члени громадських рад мають найбільший вплив на регіональний розвиток. В рамках проекту їх навчатимуть створювати проекти для залучення інвестицій, бюджетних, грантових коштів для підвищення перспектив своїх країв.

Як зауважила представниця “Агентства стійкого розвитку Луганського регіону” Анна Борова, тема проекту є дуже актуальною. “Для використання коштів потрібно мати проекти, вміти їх писати, визначити проблеми, які можна вирішити”, – сказала Анна Борова.

Також вона розповіла, що через бойові дії у Луганській області її громадська організація перемістилася до райцентру Сватове та Києва і програми розвитку перевели на мирні населені пункти.

У Сватовому у понеділок відбудеться презентація проекту для тамтешніх громадських організацій. Навчання активістів відбуватиметься впродовж чотирьох місяців. Наприкінці, у грудні, будуть оприлюднені результати їхньої роботи.

“В темі проекту ми не виділяємо якихось конкретних стереотипів. Це дуже широка тема. Але будемо акцентувати на тих, які заважають співпраці громади, влади та бізнесу”, – зазначив Анатолій Фурда.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!