Подружжя франківських слідчих розповіло історію кохання (ФОТО)

Автор: Борис Марія

13 Лют, 2018 18:19

Подружжя франківських слідчих розповіло історію кохання (ФОТО)

Прикарпаття прийняло естафету всеукраїнської акції-флешмобу про історію кохання поліцейських від колег із Харкова.

Читайте також: На зборах депутати області проголосували за звернення до Кабміну щодо батальйону "Прикарпаття" і за заборону Партії Розвитку

На сайті прикарпатської поліції розповіли про родину слідчих Захаруків – Наталкою та Михайлом. Попри відсутність романтики у роботі слідчих вони знайшли її, поєднавши свої долі.

“Подружжя Захаруків Наталія Миколаївна та Михайло Юрійович працюють у Слідчому управлінні ГУНП в Івано-Франківській області. Наталя – старший слідчий організаційно-методичного відділу, а Михайло – старший слідчий відділу з розслідування злочинів загально-кримінальної спрямованості. Наталя дещо раніше розпочала свою трудову діяльність. Тож Михайло, який прийшов на роботу в слідство, частенько звертався до Наталії з різними робочими питаннями. Так між ними, попри серйозну і відповідальну роботу, через рік зав’язалися романтичні стосунки, а через три роки з часу знайомства, вони побралися. Жартома кажуть колеги-слідчі, вони виважені не тільки у роботі, але й у прийнятті важливих життєвих рішень. Нині подружжя виховує 13-річну донечку та 6-річного синочка. І Михайло з гордістю зазначає, що його історією кохання є дві кохані жінки – дружина Наталія та Слідство, яке об’єднало їхні серця”, – йдеться у повідомленні.

Прикарпатців просять проголосувати лайками цьому подружжю та підтримати у здобутті перемоги у конкурсі. Передали естафету конкурсу колегам із #ПоліціяЗапоріжжя.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...