Польова кухня, фотовиставка, виступи відомих гуртів. У Франківську збиратимуть кошти на лікування важкохворому атовцю (ПРОГРАМА)

Автор: Костинюк Олександр

10 Жов, 2018 18:44

Польова кухня, фотовиставка, виступи відомих гуртів. У Франківську збиратимуть кошти на лікування важкохворому атовцю (ПРОГРАМА)

Боєць-доброволець з Львівщини Назар Опришко (позивний “Борестень”) потребує термінової допомоги в боротьбі з хворобою. 12-14 жовтня у Франківську організують благодійну акцію, щоб зібрати кошти на лікування атовцю.

За роки війни молодий хлопчина отримав осколкові поранення легенів, руки, ока, – всього має шість поранень. Зараз бореться з важкою хворобою і чекає на пересадку нирки, інформують у мережі Facebook.

У бійця діагностували цукровий діабет першого типу, діабетичну нефропатію, хронічну хворобу нирок 5-ої стадії корегована програмованим хронодіалізом.

“Звертаємося до всіх небайдужих франківців підтримати нашого побратима в боротьбі за життя. Запрошуємо Вас приєднатись до благодійної акції «Допомога – твоя найсильніша зброя!», яка відбудеться 12-14 жовтня на площі Ринок, 1 (Ратуша)”, – кажуть організатори.

У програмі: смачна польова кухня від ветеранів АТО, фотовиставка із зони АТО, виступи відомих гуртів міста та України.

Вхід вільний. Всі зібрані кошти підуть на лікування Назара Опришка.

“Приходьте та підтримайте нашу акцію! Врятуймо життя гідної людини!”.

Програма заходу подана в афіші.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!