Помер популярний у 1980-х роках естонський співак Яак Йоала

Автор: Вадим Войтик

28 Вер, 2014 19:21

Помер популярний у 1980-х роках естонський співак Яак Йоала

На 65-му році життя помер естонський музикант, співак і педагог Яак Йоала – один з найяскравіших зірок радянської естради 70-80-х років.

Від чого помер відомий музикант, поки що не відомо. В 2011 році Йоала переніс інфаркт міокарда, але після говорив, що повністю вилікувався, – передає Еспресо.TV

Муслім Магомаєв, говорячи про Йоалу, називав “міцним співочим диханням”. Яаку Арновичу запросто давалися і складно організовані пісні і кавер-версії світових хітів, на кшталт The Beatles.

В 1970-х співак неодноразово ставав лауреатом міжнародних пісенних конкурсів, завойовуючи популярність і симпатії найкращих композиторів калібру Раймонда Паулса.

Йоала зізнавався, що його улюбленою піснею того часу була не знаменита “Лаванда”, заспівана в дуеті з Софією Ротару, а більш камерна “Фотографії улюблених”, написана Давидом Тухмановим і записана Йоалой в середині 1976-му.

Про  “Лаванду” він відгукувався вкрай несхвально і стверджував, що виконував її лише одного разу – під час запису “Блакитного вогника”.

“Я не співаю такі пісні Це вже занадто, нижче всякого рівня. І це не важливо, що пісня мала шалену популярність”, – розповідав він в одному з інтерв’ю.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...