Понад 150 переселенців з зони АТО отримують пенсію на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

23 Вер, 2014 21:50

Понад 150 переселенців з зони АТО отримують пенсію на Прикарпатті

Для оперативного забезпечення виплати пенсій громадянам, які вимушені переселитися з Донецької та Луганської областей, Пенсійним фондом України максимально спрощено порядок переведення пенсійних справ до інших регіонів.

Про це “Галці” повідомила начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в м.Івано-Франківську Тетяна Хром’як.

“Взяття на облік пенсіонерів та забезпечення виплати їх пенсій,- зазначила вона,- здійснюється лише за їх заявою.Через мережу Інтернет нами оперативно витребовуються матеріали електронних пенсійних справ, за якими і продовжується виплата пенсій за новим місцем фактичного проживання. Виплата пенсій забезпечується оперативно в день надходження електронних справ за додатковими відомостями або разовим дорученнями, а в подальшому відповідно до графіків.”

Наразі до управління Пенсійного фонду в місті за переведенням таких справ звернулися 86 пенсіонерів з Донецької та 72 – з Луганської областей. При цьому спостерігається зменшення напливу переселенців після оголошення перемир’я. Зокрема, за останні 10 днів звернулося лише 20 пенсіонерів, а троє з Донеччини вже виявили бажання повернутися назад.

Додаткова інформація за телефонами 537512, 725653, 725628.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!