Попередити травматизм: Тайко Електронікс показав європейський рівень безпеки на заводі у Франківську

Автор: Застава Максим

08 Тра, 2018 11:46

Попередити травматизм: Тайко Електронікс показав європейський рівень безпеки на заводі у Франківську

Переносний дефібрилятор, цілодобове чергування медперсоналу, захисні окуляри першого оптичного класу – це нововведення з безпеки, які запровадили на заводі Тайко Електронікс в Івано-Франківську. Відтепер реанімаційні заходи у разі необхідності можуть провести прямо на виробництві.

Завод ТЕ Connectiviti упродовж 10 років успішно виготовляє кабельно-провідникову продукцію для автомобілів світових марок. Щорічно напередодні Всесвітнього Дня охорони праці на виробництві проходить тиждень безпеки.

«У світі поняття безпеки включає в себе більше ніж просто охорона праці, та стосується довкілля, здоров’я й відображається у безпеці та ефективності праці», – розповідає керівник підрозділу з охорони праці та захисту навколишнього середовища ТЕ Connectiviti Михайло Хтема.

Загалом заводи ТЕ Connectiviti представлені у 150 країнах світу. В Україні він розташований в Івано-Франківську. Оскільки завод Тайко Електронікс є міжнародною компанією, у Франківську теж діють жорсткі міжнародні стандарти безпеки.

«Навіть якщо трапляється одиничний випадок на якомусь із заводів компанії в іншій країні, превентивні заходи впроваджують на всіх заводах світу, – каже Михайло Хтема. – До прикладу, був випадок, де завдяки дефібрилятору врятували життя людині. Тому прилади для реанімації при зупинці серця є на кожному заводі компанії. Серед усіх підприємств області такий прилад є лише на Тайко Електронікс».

Розпочався тиждень безпеки конкурсом малюнку серед дітей працівників ТЕ Connectiviti на тему безпеки у побуті. Частина працівників підприємства стала донорами крові, адже принцип «Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш» є одним із ключових для компанії.

«Ми прагнемо бути не лише найкращим роботодавцем в області, а й найбезпечнішим, – розповідає генеральний директор заводу ТЕ Connectiviti Олександр Гьотц. – Вже багато років ми працюємо без інцидентів і нещасних випадків. Це не тільки тому, що в нас безпечне виробництво, просто кожної хвилини ми наголошуємо нашим працівникам на тому, що можна і що недопустимо робити на виробництві».

Крім того, Тайко Електронікс працює на випередження. Тут не чекають на інциденти, а намагаються їх попередити. Цьогоріч запровадили цілодобове чергування медперсоналу та збільшили їхню чисельність. «Піклуємося про здоров’я людей, бо здорові працівники – це здорова компанія», – переконаний Олександр Гьотц.

Кожного дня впродовж тижня безпеки працівників Тайко Електронікс навчали як поводитися у надзвичайних ситуаціях – під час пожежі та у випадках природної та техногенної небезпеки: як користуватися засобами пожежегасіння, як правильно евакуйовуватися, як поводитися з різальними інструментами та надавати першу медичну допомогу.

Окрім профілактичних бесід з працівниками, безпеку тут пропагують й іншими методами. На заводі є інформаційні стенди, де розміщують інформацію про всі нещасні випадки, що трапилися на заводах Тайко Електронікс у світі. Також кожен працівник отримує щотижневе оповіщення на електронну скриньку про правила поведінки на підприємстві.

«Безпека для Тайко Електронікс – це один із ключових пріоритетів, тому загальний показник аварійності на заводі є досить низьким. Наша мета – щоб кожен працівник дбав не тільки про свою безпеку, а й про безпеку своїх колег», – коментує керівник підрозділу з охорони праці та захисту навколишнього середовища ТЕ Connectiviti Михайло Хтема.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...