Порошенко приїхав на “Олімпійський” і чекатиме Зеленського

Автор: Костинюк Олександр

14 Кві, 2019 14:48

Порошенко приїхав на “Олімпійський” і чекатиме Зеленського

Як раніше інформувала “Галка”, кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що дебатуватиме з чинним Президентом України Петром Порошенком 19 квітня на НСК “Олімпійський”. Проте, згідно із законом, тоді мали би відбутися дебати на “Суспільному”, а не на стадіоні.

Читайте також: ЦВК опрацювала 100% протоколів: Зеленський переміг

Щоб не порушувати закон Петро Порошенко запланував дебати із Зеленським на “Олімпійському” у неділю, 14 квітня. Втім, Володимир Зеленський заявляв, що дебати на стадіоні відбудуться саме 19 квітня.

Тримаючи слово, чинний глава держави вже прибув на НСК “Олімпійський” сьогодні, інформує “УП”.

Перед тим, як відправитися до прес-центру, підготовлений для проведення дискусії, Порошенко піднявся на сцену, встановлену перед стадіоном і звернувся до кількох тисяч прихильників, які зібралися перед НСК.

“Ми вибрали дебати, тому що це – ознака демократії … Якщо пан Зеленський вже повернувся з Парижа, якщо для нього Україна – понад усе, ми чекаємо його для проведення дебатів … Ми будемо його запрошувати щодня”, – заявив Порошенко.

Зі сцени і з натовпу на площі від прихильників Порошенка чулося скандування “Вова, виходь!, Вова, виходь!”.

У прес-центрі, куди після короткого виступу на площі перед НСК відправився Порошенко, він заявив, що чекатиме на Зеленського до 15:00. 

Після вступного слова у прес-центрі Порошенко відповідає на питання журналістів, спілкування модерує журналіст Андрій Куликов.

Крім того Президент зазначив, що готовий прийти на “Олімпійський” для проведення дебатів й 19 квітня, але за умови, що час дискусії не збігатиметься з офіційним часом дебатів в ефірі “Суспільного”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...