Прикарпатець Василь Шлімкевич загинув поблизу російського кордону від ворожої кулі

Автор: Турій Роман

07 Лип, 2015 19:30

Прикарпатець Василь Шлімкевич загинув поблизу російського кордону від ворожої кулі

5 липня 2015 року Шлімкевич Василь Андрійович загинув від ворожої кулі агресора на кордоні Луганської області що межує із Білгородською областю Росії.  

Шлімкевич Василь Андрійович народився 1 листопада 1970  року в селі Хороцево Верховинського району Івано-Франківської області.

Навчався в початковій школі в рідному селі. Після, навчання продовжив у Білоберізській ЗОШ. По закінченню 9-ти класів загальноосвітньої школи, навчався в деревообробному училищі м. Івано-Франківськ (спеціальність – столяр).

Досягнувши 18-ти річчя був призваний до лав військової служби до Туркестанського воєнного округу Узбекистанської ССР – 448.

10 травня 1997 року одружився із Людмилою Дмитрівною Шлімкевич. Спільно із дружиною виховували двох дочок Іванну (25.11.1998 р.н.) та Марію (10.10.2004 р.н.).

Впродовж свого трудового життя працював на різних роботах, щоб міг належним чином отримувати свою сім’ю та вів домашнє господарство.

14 лютого 2015 року у зв’язку з оголошеною четвертою хвилею мобілізації був призваний старшим сержантом 80-го аеромобільно-десантного полку м. Чернівці. З відти був направлений в начально-воєнну частину м. Житомир, після відбув в зону АТО.

шлімкевич

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...