Прикарпатські баскетболісти двічі переграли суперників з Рівного

22 Січ, 2019 10:11

19 та 20 січня баскетбольний клуб “Калуш-ПНУ” двічі переміг дублерів БК “Рівне”.

На старті першого матчу юні рівняни зуміли нав’язати боротьбу більш досвідченим калушанам, програвши чверть із різницею -5. А от у наступних трьох відрізках гри підопічні Олега Пелеха лише нарощували перевагу і в підсумку здобули впевнену перемогу – 96:65.

Найвлучнішим у калушан став Максим Тютюнник, що набрав 23 очки, а також Володимир Педенко, в активі якого 18 пунктів, інформує Sport.if.ua.

Наступний двобій суперників став відображенням першого матчу – калушани без особливих проблем ще до великої перерви забезпечили собі гандикап +13 і довели матч до закономірної перемоги (76:60).

Найрезультативнішим у грі став Максим Тютюнник, в активі якого 21 пункт. Також по дабл-дабл у складі калушан оформили Андрій Мацьків (13 очок та 11 підбирань) та Артем Следюк (10 очок та 14 підбирань).

Наступні свої матчі БК “Калуш-ПНУ” проведе 26 і 27 січня в гостях у чернівецького “Старлайфу”.