Прикарпатські баскетболісти впевнено переграли непереможний “Старлайф” із Чернівців

20 Nov, 2018 10:15

Баскетбольний клуб “Калуш-ПНУ” взяв упевнений реванш у повторному матчі 4-го туру Першої ліги.

Зробивши правильні висновки з гри, що була напередодні, в якій калушани поступилися буковинцям із рахунком 64:75, прикарпатці діяли більш агресивно під своїм кільцем і за підсумком першої чверті напрацювали на шестиочкову перевагу – 24:18, інформує Sport.if.ua.

В дебюті другої чверті калушани зусиллями Андрія Співака та Андрія Наявка збільшили гандикап до десяти пунктів. “Старлайф” все ж не дозволив господарям збільшити оберти і “двійка” Іллі Камбура підбила остаточні 48:39 на користь калушан.

Третя чверть стала вирішальною у грі, протягом якої калушани “перестріляли” суперників більш ніж вдвічі (36:14), а згодом довели матч до перемоги – 109:78. Найвлучнішим у матчі став Максим Тютюнник, що набрав 30 очок і здійснив 10 підбирань. До слова, поразка у Калуші стала першою в сезоні для чернівецької команди.