Прикарпатські скороходи завоювали 9 медалей на чемпіонаті України

03 Лис, 2014 20:41

Цими вихідними в Мукачево на міському стадіоні відбувся 21-й Кубок України та Кубок Карпат зі спортивної ходьби. Івано-Франківську область представляли 13 атлетів.

За підсумками дводенної безкомпромісної спортивної боротьби збірна команда нашої області посіла четверте загальнокомандне місце, поступившись третім місцем збірній команді Житомирської області. В індивідуальному заліку усі прикарпатські спортсмени виступили в силу своїх можливостей.

Кращі результати показали  двоє скороходів – вихованці Івано-Франківської ДЮСШ. Анастасія Соловій на змаганнях здобула два срібла.  Іванофранківець Олексій Соловій також показав особисті найвищі досягнення. У нього дві перемоги та дві золоті медалі. У підсумку, прикарпатська спортивна скарбничка поповнилася дев’ятьма медалями: трьома золотими, двома срібними та 4 бронзовими.