Прикарпатські ветерани футболу зіграли в турнірі імені Степана Бандери

05 Jan, 2019 20:41

“Зустріч давніх друзів” – саме під таким гаслом 5 січня у Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі пройшов турнір з міні-футболу до 110-ої річниці з Дня народження Степана Бандери.

Згадати бувалі часи та вшанувати пам’ять провідника українського народу Степана Бандери зібрались чотири ветеранські команди – “Гірка”, ФК “Опришівці”, “Нептун” та “Ветерани Прикарпаття”, інформує Sport.if.ua.

Згідно з регламентом учасники провели одноколовий турнір, зігравши на майданчику три поєдинки тривалістю по 20 хвилин. Без втрати очок турнірну дистанцію пройшли “Ветерани Прикарпаття” на чолі з керманичем професійного МФК “Прикарпаття” Володимиром Ковалюком, які перемогли у всіх трьох поєдинках.

А найбільш запеклою видалась гра з “Опришівцями”, де все вирішив один забитий м’яч – 1:0. Для ветеранів “Опришівців” звітна поразка стала єдиною на турнірі, тож, саме команда Василя Яцурака і Ореста Горбатого здобула срібні нагороди. Третіми фінішувала “Гірка”, тоді як “Нептун” замкнув турнірну таблицю змагань.

Турнір пройшов у теплій дружній атмосфері спілкування та спортивного завзяття, а після його завершення найсильніших спортсменів нагородили пам’ятним кубком та медалями.