Прикарпатський спортсмен виборов “бронзу” на Чемпіонаті України з боксу

Автор: Костинюк Олександр

21 Лис, 2018 09:38

Днями у Харкові пройшов Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. За результатами змагань абсолютну першість у командному заліку посіла команда Харківщини, яка у підсумку здобула десять нагород. Друге та третє місця посіли команди Полтавської та Запорізької областей. Брали участь у змаганні і прикарпатські боксери.

Загалом Франківщину представляли чотири спортсмени, інформує Sport.if.ua.

Найуспішніше виступив Олександр Соломенніков, який став бронзовим призером у ваговій категорії 56 кг. У півфіналі прикарпатець поступився майбутньому переможцю харків’янину Миколі Буценко.

Олег Коропецький у ваговій категорії 60 кг, Ельдар Багіров (69 кг) і Роман Кузьмин (64 кг) припинили змагання на стадії кваліфікаційних раундів.

У загальнокомандному заліку Івано-Франківська область посіла 14 місце.