“Прикарпаття” на виїзді поступилося харківському “Металісту” (ВІДЕО)

15 Sep, 2018 20:14

У суботу, 15 вересня, в рамках 9 туру Першої ліги франківське “Прикарпаття” зіграло проти “Металіста 1925” з Харкова.

Команда рідного краю не змогла забити у ворота суперників, а натомість пропустила двічі, інформує “Галка”.

Ще на старті зустрічі харків’яни вийшли вперед, – на 4-ій хвилині точним ударом відзначився Олег Синиця. Решта тайму “Металіст” контролював м’яч, а франківці зрідка вибігали в контратаки.

В другому таймі картина гри не змінилася. Хороший момент був у Романа Дитка, який міг скористатися помилкою голкіпера харків’ян, але не зміг вдало приборкати м’яч.

На 59-ій хвилині Вадим Жук подвоїв перевагу господарів. Фінальний свисток зафіксував суху перемогу “Металіста” 2:0.

Після 9 матчів “Прикарпаття” має у “скарбничці” 10 очок, у “Металіста 1925” – вже 15 балів.