У першій грі року “Прикарпаття” вдома перемогло хмельницьке “Поділля” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Борис Марія

31 Бер, 2018 16:55

31 березня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в Івано-Франківську відбувся перший офіційний матч “Прикарпаття” у 2018 році – проти хмельницького “Поділля”.

Гра мала відбуватися без вболівальників, однак чимало людей спостерігали за грою з-за меж стадіону. Стояв навіть міський голова Руслан Марцінків.

Першими пропустили господарі, котрі не впоралися з контр-атакою подолян. Однак ще до перерви капітан прикарпатців Володимир Боришкевич зрівняв рахунок. У другому таймі іванофранківці значно додали у швидкостях і комбінаціях, та змогли забити ще чотири рази – відзначився Дербах, Худобяк та дубль оформив новачок команди Петро Ковальчук. Гостям вдалося забити ще один раз.

Після напруженої гри з рахунком 5:2 перемогло “Прикарпаття”, яке й далі на другому місці групи “А” Другої ліги.

Це був матч 20 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2017/18 років.

Для всіх своїх фанатів та прихильників івано-франківський клуб підготував онлайн трансляцію.