Професор ІФНМУ отримав найвищу відзнаку асоціації стоматологів України (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

08 Лис, 2018 13:13

Професор ІФНМУ отримав найвищу відзнаку асоціації стоматологів України (ФОТО)

Днями в Києві відбувся дев’ятий з’їзд Асоціації стоматологів України, в якому взяли участь науковці Івано-Франківського національного медичного університету, а професор університету отримав найвищу відзнаку Асоціації.

Читайте також: На Франківщині відбулося чергове заняття «Школи майбутнього пенсіонера»

На з’їзді були присутні народні депутати України, члени Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, представники Міністерства охорони здоров’я України. У складі делегації Івано-Франківської області участь в роботі з’їзду взяли голова обласного осередку Асоціації стоматологів України професор Зіновій Ожоган, професор Галина Мельничук, доценти Володимир Левко, Василь Обідняк, Микола Воляк, Андрій Бабенко.

З’їзд був присвячений питанням профілактики стоматологічних захворювань, організації надання стоматологічної допомоги в Україні. Досить детально обговорювались стан стоматологічної служби в час реформ. Окрему увагу учасники звернули на надання допомоги в сільській місцевості, адже зараз є проблеми з штатними посадами стоматологів в сільських амбулаторіях та районних поліклініках. На з’їзді підкреслювалось, що доступність стоматологічної допомоги для населення України сьогодні є досить серйозною проблемою, пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт ІФНМУ.

Традиційно під час з’їзду Асоціація нагороджувала своїх провідних активістів. Серед лауреатів був і завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Зіновій Ожоган, якому вручили найвищу нагороду Асоціації в галузі ортопедичної стоматології — почесну медаль імені Степана Йосиповича Криштаба.

«Отримати цю відзнаку — велика честь, — зізнається Зіновій Ожоган. — Це оцінка спільної праці наших медиків, науковців та всього регіонального осередку Асоціації стоматологів України. Ми дякуємо нашій Асоціації за таке визнання, адже це чудова мотивація продовжувати наукову роботу та розвивати нашу галузь на Прикарпатті».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!