Руслана, Ступка, Табаков, Вітовська, Мірзоян, Бурмака знялись в українській казці (фото)

Автор: Турій Роман

03 Гру, 2014 13:20

Руслана, Ступка, Табаков, Вітовська, Мірзоян, Бурмака знялись в українській казці (фото)

Компанія Euromedia розпочала зйомки першого українського дитячого кіно «Казка старого мельника».

Це унікальний проект, адже в Україні казки такого формату раніше не знімались. Тема боротьби добра та зла, перевтілення персонажів, спецефекти, графіка та неочікуваний фінал – все це є в «Казці старого мельника».

У перший день зйомок разом із головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнком, сценаристом Сергієм Гаврилюком, режисером Олександром Ітигіловим, акторами Адою Роговцевою, Остапом Ступкою, Ірмою Вітовською, Анною Кошмал, Валентином Томусяком, Володимиром Горянським, Олексієм Вертинським, Сергієм Калантаєм, Олегом Савкіним, Ігорем Бірчею та іншими гостями було розбито тарілку об штатив камери.

«Коли я побачила сценарій казки одразу зрозуміла, що хочу в ній зніматись, – каже Ірма Вітовська. – Я читаю казки своєму синові і дуже ретельно підходжу до їхнього вибору. Зіграти у казці – це як мрія, особливо, якщо врахувати, що вона пов’язана з легендами, містикою, чудесами. Тим паче, я граю Жінку-казку. Ми працюємо в парі з Остапом Ступкою, який в казці у мене під каблуком».

Також зйомки української казки на знімальному майданчику підтримали Руслана, Марія Бурмака, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян та багато інших.

«Надзвичайно приємно, що в Україні нарешті починають знімати казки, – каже співачка Руслана. – Це дуже важлива справа. Красиві декорації,  професійні актори, українська історія…Думаю, і дітям, і дорослим казка сподобається».

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...