Шестикласники вчаться за старими книжками, поки нові додруковують

Автор: Людмила Баран

19 Вер, 2014 12:27

Шестикласники вчаться за старими книжками, поки нові додруковують

Івано-Франківськ отримав підручники, які відповідають новому Держстандарту, лише з 5-ти предметів.

Читайте також: Юні фотографи Івано-Франківська представили свої роботи (ФОТО)

Станом на 16 вересня  учні 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста не забезпечені підручниками відповідно до нового Державного стандарту. Як відомо, Міністерство освіти запровадило нову програму для учнів шостих класів, але не встигло надрукувати підручники.

“Підручники починають надходити. Поки що на уроках користуються старими. В них практично та сама інформація, зміни в нових виданнях несуттєві. Є електронний репозитарій підручників на сайті Міносвіти. Декотрі батьки роздруковують для учнів електронні версії”, – розповів Петро Ласійчук, заступник начальника управління освіти і науки міськвиконкому.

Зараз учні шостих класів забезпечені підручниками на 12% від загального плану. Як пояснив Galka.if.ua, Петро Ласійчук, мова про назви, не про кількість. За постачання навчальної літератури відповідає Івано-Франківське державне підприємство по торгівлі Міністерства освіти і науки України. Воно отримало книжки з таких предметів: «Історія України. Всесвітня історія». «Світова література», «Англійська мова», «Трудове навчання» (для хлопців), «Образотворче мистецтво».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!