Що думають люди про “патріотичний” стриптиз у нічному клубі Франківська?

Автор: Турій Роман

03 Жов, 2014 20:20

Що думають люди про “патріотичний” стриптиз у нічному клубі Франківська?

Нещодавно з’явилася публікація про те, що у нічному клубі Івано-Франківська дівчата танцюють стриптиз у вишиванках, яка набула значного розголосу у ЗМІ та набрала рекордну кількість переглядів і коментарів.

Багато регіональних та всеукраїнських ресурсів розмістили інформацію про те, що у одному з нічних клубів Івано-Франківська щосуботи проводять вечірку під назвою “I love Ukraine”. Державні прапори, трохи українських пісень поміж іноземними, вигуки “Слава Україні!” – наче патріотично. Але родзинкою вечора є стриптиз у виконанні дівчини в національному вбранні.

 39762932 39763142

Дане повідомлення викликало шквал нищівної критики, щодо цієї події. Свою позицію у соцмережах висловлювали письменники та громадські діячі і просто коментували читачі.

“Якщо вже в нас, на заході, паплюжать символіку в такий час, то чого ми сходу дивуємось?”, – обурюється Мирослава Грицевич.

“Тягнуть вишиванку де треба і не треба поступово перетворюючись на посміховисько”, – говорить Andriy Pavlovsky .

Хоча багато хто поставився до стриптизу у вишиванках досить схвально: “Та хай собі танцюють в чому хочуть. Якщо їм подобається танцювати у вишиванці, то це плюс”, – говорить Юрій Лукан.

“Образа національних символів – за це можна і в суд”, – підсумувала Yuliya Lisovska.

40475065

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!