Споживслужба зобов’язала прикарпатську компанію вилучити з реалізації тонну фальсифікованого масла

Автор: Застава Максим

10 Сер, 2018 11:39

Споживслужба зобов’язала прикарпатську компанію вилучити з реалізації тонну фальсифікованого масла

Фахівці головного управління Держпродспоживслужби в області провело позапланову перевірку ТОВ «ІВА-АРТ» (с. Драгомирчани, Тисменицький район), під час якої у солодковершковому маслі виявлені рослинні жири.

Порушення встановлені та лабораторно підтверджені у маслі солодковершковому селянському 72,5% (дата виготовлення 14.07.2018 р, партія 0,5 тонни) та маслі солодковершковому «Екстра» 82,5% (дата виготовленні 30.08.2017, залишок 0,5 тонни), інформує “Галка” з посиланням на прес-службу Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За результатами перевірки складено припис, у якому зобов’язано дирекцію підприємства забезпечити відкликання з торговельної мережі продукції відповідних партій у кількості 1 тонна та привести у відповідність до нормативних показників.

Складено протокол про порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Позапланову перевірки ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводило на виконання наказу Держпродспоживслужби з метою перевірки висвітлених у ЗМІ фактів щодо виробництва фальсифікованого масла.

Раніше “Галка” інформувала, на Прикарпатті виявили фейкові заводи з виробництва масла (ВІДЕО). Пізніше фахівці Держпродспоживслужби провели перевірку та підтвердили факт функціонування фейкового молокозаводу в області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!