Топ-5 продуктів, які сприятливо впливають на розум

Автор: Турій Роман

18 Вер, 2014 16:00

Топ-5 продуктів, які сприятливо впливають на розум

Щоб покращити пам’ять і стимулювати роботу мозку потрібно регулярно вживати рибу, овочі, яйця і шоколад.

Жирна риба

За словами експертів, омега-3 жирні кислоти, які містяться в такій жирній рибі, як сардини, лосось і макрель, сприяють не тільки поліпшенню роботи мозку, але і сприятливо впливають на весь організм. Так, щоб не мати проблем з пам’яттю, фахівці рекомендують налягати на жирну рибу не менше двох разів на тиждень.

Листові овочі

Темні листові овочі також сприяють поліпшенню роботи нашого мозку. Шпинат і брокколі відрізняються високим вмістом антиоксидантів, як вітамін С і бета-каротин, а також фолієву кислоту, яка покращує здатність сприймати і обробляти інформацію.

Яйця

Яйця містять вітаміни і мінерали, завдяки яким є відмінним харчуванням для мозку. Багаті залізом, йодом і вітаміном В12, яйця повинні регулярно бути присутнім у вашому раціоні. Адже, в той час, як залізо створює червоні кров’яні клітини, які доставляють кисень до мозку, підтримуючи його в активному стані, йод, як відомо, покращує здібності вирішувати завдання.

Зелений чай

Мозок на 80% складається з води, тому, щоб він добре функціонував, потрібно підтримувати водний баланс. Крім так необхідній нашому організму води, не забувайте і про зелений чай. Як стверджують дослідники, він підвищує психічну активність та покращує пам’ять, а що містяться в цьому напої антиоксиданти знижують ризик розвитку деменції.

Шоколад

Помірне споживання темного шоколаду, в якому містяться стимулючі роботу мозку флавоноїди, покращує когнітивні навики, кажуть експерти. При цьому вони стверджують, що флавоноїди покращують приплив крові до мозку, а також активують утворення нових нейронів, допомагаючи формуватися новим спогадами.

Ivona

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!