Турчинов пояснив, як проводити вибори без Криму і Донбасу

Автор: Турій Роман

11 Жов, 2014 11:17

Турчинов пояснив, як проводити вибори без Криму і Донбасу

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов обіцяє європейським колегам провести довибори у ВР на тимчасово окупованих територіях після їх звільнення.

Про це Турчинов заявив, відповідаючи на питання першого віце-спікера парламенту Данії Бертела Хаарде про те, як Україна планує проводити вибори в умовах, коли щонайменше півмільйона людей не можуть на них проголосувати через окупацію.

Турчинов нагадав, що в Україні діє змішана виборча система, що дозволить провести депутатів, які представлятимуть Крим та Донбас, по виборчих списках.

“Ми створюємо умови, щоб усі громадяни мали можливість проголосувати, хоча розуміємо, що їхнє пересування для голосування може наразити їх на небезпеку”, – сказав спікер.

“Ми не зможемо провести вибори в окупованому Криму та частині Донбасу. Але як тільки відбудеться очищення цих територій, ми одразу проведемо довибори по округах, в яких зараз такої можливості немає”, – додав Турчинов.

Разом з тим Турчинов запевнив європейського колегу, що парламентські вибори 26 жовтня будуть легітимними завдяки змішаній системі.

Українська правда

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!